Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem ze mną współpracy to przeczytaj! 

 

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem ze mną współpracy to przeczytaj! 

 

Z wieloma osobami współpracuje, z wieloma współpracowałem i wyciągłem trochę wniosków i przemyśleń.

Jestem osobą wyrozumiałą i zdaje sobie sprawę z tego,że większość czyli 99 % osób zgłaszających się do mnie z prośbą o pomoc to osoby robiące to przeważnie tylko dla siebie bez aspiracji na typowego sportowca chcącego konkurować z innymi, dlatego od takich osób nie mogę wymagać nie wiadomo czego i nie zamierzam nikogo zażynać reżimem treningowym i dietetycznymi ani robić z nich mnichów, tylko staram się wszystko pogodzić czyli, realizować założone cele najskuteczniej jak to tylko możliwe, nie ograniczać nikomu przy tym znacznie życia, bo staram się by każdy podopieczny mógł korzystać w pełni z uciech i osiągał założone cele.

 

 

Moje wymagania względem podopiecznych:

 

 

1.) Zanim zdecydujesz się na współpracę zastanów się czy aktualna sytuacja życiowa pozwala Ci na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu między innymi na aktywność fizyczną, bo na "dietę" czas ma każdy potrafisz jeść parówki, chipsy,kebaby i schabowe? to potrafisz też zjeść wszystko inne i masz na to czas, kwestia chęci. Mówisz, że nie masz czasu na dietę? Kłamiesz! jesteś zwyczajnym leniem takim osobą od razu podziękuję, szkoda moich nerwów i czasu a waszej kasy.  

 

2.) Jeśli zamierzasz nie stosować się do moich wytycznych, podjadać na boku, opuszczać treningi to wiedz, że okłamujesz dwie osoby jednocześnie(mnie i samego siebie) powiem Ci dobry jesteś. Po to jesteśmy w stałym kontakcie, że jak masz z czymś problem to masz mi o tym mówić, naszła Cie ochota na coś słodkiego lub jakaś odskocznie? to co za problem mi o tym powiedzieć? Jestem często w stanie to tak ogarnąć, że upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu, Ty będziesz zadowolony i ja także a nie ucierpią na tym założenia.

 

3.) Brak kontaktu,to jest jedna z bardziej wkurzających mnie kwestii. Skoro ustalamy, że raz na tydzień ma być konkretny raport, sprawozdanie(zawsze dołączam harmonogram co i kiedy masz wysyłać) to tak ma być koniec. Odzywanie się do mnie raz na 2-3 tygodnie i tłumaczenie się brakiem czasu jest śmieszne.(punkt 1) A często dowiaduje się, że w tym okresie to byłeś na weselu, imprezce i ogólnie to kilka dni się planu nie trzymałeś, bo tak i Ty potem liczysz na efekty? powodzenia.

 

4.) Opierdalanie się na treningach. Jeśli z kimś osobiście trenuję to nie ma przeważnie problemu, bo jestem w stanie osobiście taką osobę upilnować, ale jak ktoś trenuje samemu to myśli, że jak ja nie widzę to może sobie na treningach w kulki lecieć, masz w planach na treningach siedzieć po 3 h i tracić większość czasu na rozmowy ze znajomymi, facebooka i inne pierdoły? Wybacz, ale nic z tego nie będzie. Trening ma być w pełni wykorzystany, przychodzisz robisz co masz zrobić na maksa(oczywiście maksa na dany dzień, bo dni są lepsze i gorsze) i spadasz na chatę, po co tracić czas. Zrealizuj plan i zajmij się czym innym w życiu jest tyle ciekawych rzeczy do roboty. 

 

5.) Nie wymagaj cudów, jeśli przychodzisz do mnie ważąc 120 kg i mówisz mi, że za dwa miesiące chcesz ważyć 80 kg i być dociętym to sorry, czarodziejem to ja nie jestem. Fajnie jest stawiać wysoko poprzeczkę, bo motywuje do do ciężkiej pracy, ale muszą to być w miarę realne cele to osiągnięcia(złotych gór nikomu nie obiecuje, ale podczas pierwszej rozmowy staram się wytłumaczyć i ustalamy co jest realne do osiągnięcia).

 

6.) Ja szanuje Twój czas to Ty szanuj mój. Jeśli zamierzasz co trening spóźniać się 20 minut, albo w ostatniej chwili przekładać treningi to nie ma to żadnego sensu. Oczywiście są różne sytuacje życiowe i jestem bardzo wyrozumiały nie robię nigdy problemu, ale jak ktoś nie uczy się dłuższy czas na błędach i ciągle je powtarza co najgorsze nie widząc w tym nic złego to myślę, że coś jest nie tak.

 

7.) Nie zamierzam prosić się o pieniądze, które należą mi się za pracę dlatego trzymaj się terminów płatności(nie stosowanie się do tego punktu z automatu kończy współpracę). 

 

 

Pamiętaj, że nie wystarczy zapłacić, pieniądze za Ciebie niczego nie zrobią, tyle ile dasz od siebie tyle też otrzymasz w zamian.

 

 

Oczekuję od każdej osoby pełnego zaangażowania, sumienności i chęci czy to tak dużo? 
Więc proszę się dobrze zastanowić, bo przyjmuje tylko osoby świadome i w pełni zdecydowane z którymi współpraca będzie owocna.
Zależy mi na tym by każdy podopieczny był zadowolony, dlatego nie będę nikogo na siłę"prowadził".

 

Dziękuję za przeczytanie.
Pozdrawiam :D

 

 

 

 

 

22 lipca 2018

© 2017 Paweł Ostrowski

Prosto Do Celu,trener personalny Katowice

© 2017 Paweł Ostrowski - Prosto Do Celu,trener personalny Katowice