Treningi Personalne Online

Treningi personalne online 

to doskonały wybór dla każdego, kto chce współpracować z trenerem osobistym, ale nie ma możliwości spotkać się z nim osobiście. Będzie to też dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości trenować na siłowni lub chciałyby wykonywać ćwiczenia tylko w domu. 

 

 

 

Wśród wielu zalet trenowania w domu razem z trenerem online chciałbym wymienić kilka najważniejszych:

 

  • Elastyczność harmonogramu – dopasowany do czasu podopiecznego, wybrane dni i pory dnia
  • Elastyczność lokalizacji – nie musisz nigdzie dojeżdżać(oszczędność czasu) ani opłacać karnetu a cały trening wykonasz w domowym zaciszu, potrzebujesz tylko dostępu do internetu i kamery na przykład ze smartfona. 
  • Stały kontakt – na bieżąco wymieniamy się informacjami, przekazuję Ci moje sugestie, korygujemy błędy przez co masz pewność, że realizujesz plan zgodnie z wytycznymi a sam trening jest dla Ciebie bezpieczny i efektywny.
  • Trening można wykonać bez profesjonalnego sprzętu – wizyta w profesjonalnej siłowni nie jest konieczna, do treningu online możemy wykorzystać ciężar własnego ciała czy takie sprzęty domowe jak krzesło, kanapa, butelki wody i inne. 
  • Wszyscy wiemy jak ciężko nam się zmotywować do ćwiczeń gdy cały dzień spędzamy w mieszkanku. Wbrew pozorom treningi w domu wymagają od nas zdecydowanie większej motywacji i silnej woli niż te na siłowni. Przede wszystkim spotkanie z trenerem w formie wideokonferencji wymusza na nas regularność. Wysoki poziom motywacji gwarantowany.

 

W trakcie treningów online korzystamy z komunikatora internetowego Skype, Messanger, WhatsApp czy zoom - tutaj dostosowuję się do Twoich preferencji. Czas treningu to około 60 minut. 

 

 

 

 

Cennik:

 

 

Pakiet 5 treningów 350 zł((70 zł trening)

Pakiet 10 treningów 680 zł (68 zł trening)

 Pakiet 20 treningów 1200 zł (60 zł trening)

12 stycznia 2021

© 2017 Paweł Ostrowski

Prosto Do Celu,trener personalny Katowice

© 2017 Paweł Ostrowski - Prosto Do Celu,trener personalny Katowice